contact

Reprezentanții noștri de vânzări sunt pregătiți să te ajute oricând. În funcție de locația proiectului tău, poți găsi mai jos contactul colegilor noștri.  

Reprezentanţi vânzări ROCKWOOL

Sales Manager

Ciprian Muresan

Phone: 021 233 44 40 Mobile: 0731731222 Email: ciprian.muresan@rockwool.com Support email: info@rockwool.ro Fax: 0212334441
Judete: HD, AB, SB, MS, BV, HR, CV

Sorin Rotaru

Phone: 021 233 44 40 Mobile: 0731 731 229 Email: sorin.rotaru@rockwool.com Support email: info@rockwool.ro Fax: 021 233 44 41
Bucuresti/Ilfov

Cristian Nedu

Phone: 0212334440 Mobile: 0731731225 Email: cristian.nedu@rockwool.com Support email: info@rockwool.ro Fax: 0212334441
Judete: CJ, MM, SM, BH, SJ, AR, TM, CS, BN

Delia Boje

Phone: 0212334440 Mobile: 0731731556 Email: delia.boje@rockwool.com Support email: info@rockwool.ro Fax: 0212334441
Judete: TL, BR, GL, VN, BC, VS, NT, IS, SV, BT

Cristian Mihailescu

Phone: 0212334440 Mobile: 0731731551 Email: cristian.mihailescu@rockwool.com Support email: info@rockwool.ro Fax: 0212334441
Judete: MH, GJ, DJ, VL, OT, AG, TR, DB, GR, PH, BZ, CT

Cristian Geana

Phone: 0212334440 Mobile: 0731731224 Email: cristian.geana@rockwool.com Support email: info@rockwool.ro Fax: 0212334441
Proiecte industriale

Horea Cosma

Phone: 0212334440 Mobile: 0722352023 Email: horea.cosma@rockwool.com Support email: info@rockwook.ro Fax: 0212334441
HVAC

Andrei Ciocan

Phone: 0212334440 Mobile: 0731731221 Email: andrei.ciocan@rockwool.com Support email: info@rockwool.ro Fax: 0212334441

No results found based on your current search

Descarcă materialele ROCKWOOL

Obține consiliere pentru proiectul tău
Obține consiliere pentru proiectul tău

Obține consiliere pentru proiectul tău

Pentru a te ajuta să construiesti eficient și sustenabil, am adunat aici toate sfaturile și recomandările noastre.
Pentru a te ajuta să construiesti eficient și sustenabil, am adunat aici toate sfaturile și recomandările noastre.
Mergi la secţiune
contact

Contactează-ne pentru a primi suport tehnic pentru produsele și serviciile noastre

Back