Ai nevoie de ajutor? Contactează-ne

Scopul nostru este să îți oferim cea mai bună experiență ca și client. Găsește mai jos informațiile de contact ale echipei noastre, suport tehnic și contacte media.   

Poți fie să completezi formularul de mai jos cu datele tale de contact, sau să ne scrii pe adresa de email info@rockwool.ro

Îți mulțumim!

Contactează-ne

Trimite-ne solicitarea ta, completând formularul de mai jos. Îți vom răspunde în cel mai scurt timp.  

Reprezentanții noștri de vânzări te pot ajuta cu solicitarea ta, poți găsi mai jos detaliile lor de contact, în funcție de zona proiectului tău.  

Sales Manager

Ciprian Muresan

Telefon: 021 233 44 40

Mobil: 0731731222

Email: ciprian.muresan@rockwool.com

 

Judete: HD, AB, SB, MS, BV, HR, CV

Tudor Lupu

Telefon: 021 233 44 40

Mobil: 0731 731 229

Email: tudor.lupu@rockwool.com

 

Bucuresti/Ilfov

Cristian Nedu

Telefon: 0212334440

Mobil: 0731731225

Email: cristian.nedu@rockwool.com

 

Judete: CJ, MM, SM, BH, SJ, AR, TM, CS, BN

Delia Boje

Telefon: 0212334440

Mobil: 0731731556

Email: delia.boje@rockwool.com

 

Judete: TL, BR, GL, VN, BC, VS, NT, IS, SV, BT

Cristian Mihailescu

Telefon: 0212334440

Mobil: 0731731551

Email: cristian.mihailescu@rockwool.com

 

Judete: MH, GJ, DJ, VL, OT, AG, TR, DB, GR, PH, BZ, CT

Cristian Geana

Telefon: 0212334440

Mobil: 0731731224

Email: cristian.geana@rockwool.com

Proiecte industriale

Horea Cosma

Telefon: 0212334440

Mobil: 0722352023

Email: horea.cosma@rockwool.com

 

HVAC

Andrei Ciocan

Telefon: 0212334440

Mobil: 0731731221

Email: andrei.ciocan@rockwool.com

Solicitări media

Pentru solicitări media legate de produsele și compania noastră, puteți folosi contactul de mai jos: 

  • Denisa Guta - Marketing Communication ROCKWOOL Romania 

denisa.guta@rockwool.com

m. +40 731 731 226 

  • Ramona Asiminei - Golin Communication 

RAsiminei@Golin.com 

 m. +40 742 220 386